Меню сайту
Неділя, 05.05.2024, 23:05
Вітаю Вас Гість

Статут ДЮО "ВІРТУАЛ"

Статут

дитячо-юнацького об'єднання "Віртуал" Супрунівського НВК

І Загальні положення

  1. Діяльність дитячо-юнацького об'єднання "Віртуал", як органу учнівського самоврядування Супрунівського НВК регламентується нормативно - правовими актами: Конституцією України, Всесвітньою Декларацією прав дитини, Національною програмою "Діти України", Законами України "Про освіту", "Про громадські організації", статутом школи.
  2. Дитячо-юнацьке об'єднання "Віртуал" активно співпрацює з дитячими та молодіжними громадськими організаціями, які визнані державою і носять неполітичний характер, на принципах взаємоповаги і незалежності, співпрацюють з педагогами і батьками.
  3. У своїй діяльності учнівське самоврядування керується законодавством України та власним статутом.
  4. Органи учнівського самоврядування дитячо-юнацького об'єднання "Віртуал" беруть участь в управлінні, здійснюваному дорослими, допомагаючи і реально керуючи, відповідаючи за повне та якісне виконання того, що їм довірено. При цьому за директором школи, педагогами зберігається право на загальне керівництво, контроль за кінцевим результатом, оскільки за роботу школи в цілому і кожного класу зокрема питають з керівників школи , педагогів, а не з учнів.

II. Мета і завдання органів учнівського самоврядування

  1. Залучення учнів до формування та проведення навчального процесу в школі, для забезпечення реалізації і захисту законних прав і інтересів учнів, покращення умов для відпочинку, естетичного, морального розвитку учнів.
  2. Формувати активну ініціативну особистість, здатну приймати нестандартні рішення.
  3. Формувати почуття відповідальності за доручену справу.

 

III. Органи управління учнівського самоврядування, їхні права та обов’язки

  1. Кожному члену ДЮО «Віртуал» гарантується право на свободу думки, слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
  2. Всі члени ДЮО «Віртуал» мають право на незалежний розвиток своєї особистості.
  3. Член ДЮО «Віртуал», який порушив права іншого члена ДЮО «Віртуал», несе дисциплінарну відповідальність .
  4. Учнівське самоврядування має двоступеневу структуру: класну та загальношкільну, з чітким взаємозв’язком органів учнівського самоврядування класів та активу, а педколектив школи здійснює консультативне педагогічне керівництво органами учнівського самоврядування обох рівнів.
  5. Рада самоврядування складається з керівників сайтів, керує Адміністратор. На відкрите засідання ради запрошуються адміни класів. 
  6. Адміністратором серверу "Співдружність" може бути учень 6-11 класів, який обирається таємним голосуванням членів серверу "Співдружність".
  7. Адмін (організатор класного колективу) директорії обирається загальними зборами відкритим голосуванням. Адмін звітує про результати навчально - виховної роботи на зборах директорії (класних зборах), забезпечує взаємозв'язок між сервером, директорією та класним керівником (доводить до їх відома плани, завдання, рішення, серверу, сайтів по напрямках діяльності).

 

Творча мобільна група педагогів-координаторів визначає єдину принципову лінію взаємодії педколективу з учнями на гуманістичній основі. Педагог-координатор грамотно керує діяльністю органів учнівського самоврядування: готує обґрунтовану перспективу розвитку діяльності центру в позашкільний час, консультує керівників сайтів з окремих практичних питань життєдіяльності, рекомендує суспільно-значущі й цікаві колективні справи, залучає до самоврядування якомога більшу кількість учнів організовуючи постійний контроль, за виконанням учнями єдиних педагогічних вимог.

Сервер "Співдружність "

  1. кількісний склад сервера "Співдружність" визначається числом директорій 1-10 класів та діючих сайтів по напрямках діяльності (1 від директорії);
  2. засідання серверу проводиться один раз на місяць. На засіданнях слухається звіт адмінів про роботу за місяць 1 раз на місяць слухаються звіти керівників сайтів по напрямках діяльності;
  3. гласність роботи сервера "Співдружність", оперативність доведення його рішень до кожного учня забезпечується через куточки директорій, шкільний інформаційний стенд «стінгазету «Співдружність».
  4. бере участь у реорганізації, злитті або скасуванні сайтів по напрямках діяльності та шкільних підліткових об'єднань, у створенні сайтів по напрямках діяльності і громадських організацій;
  5. бере участь у складанні річного плану роботи школи;
  6. створює належні умови для дозвілля учнів ; вносить пропозиції з питань навчання та виховання на розгляд адміністрації школи, педради ;
  7. організовує і контролює чергування по школі, відвідування занять учнями;
  8. проводить заходи з розвитку творчих здібностей учнів, їх здоров'я, фізичного вдосконалення, пропагує здоровий спосіб життя; співпрацює з педагогами-координаторами, амінами директорій;
  9. подає найактивніших учнів на нагороди, визначає обсяги діяльності на поточний тиждень, розподіляє доручення.

Основні напрямки діяльності органів учнівського самоврядування

  • кількісний склад сайтів визначається, виходячи з основних напрямків роботи школи, інтересів учнів;
  • планування роботи сайтів здійснюється самостійно, затвердження плану роботи проводиться на засіданнях сайтів по напрямках діяльності;
  • прийом до складу сайтів здійснюється на підставі усного замовлення учнів, які підтримують мету та основні напрями дитячого об'єднання та бажають брати активну участь в його роботі.
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples